Joanna Boroń

Nowe łóżka dla rodziców najmłodszych pacjentów szpitala w Koszalinie

Oficjalna prezentacja łóżek miała miejsce we wtorek. Rodzice z łóżek korzystają od kilku dni. Ich zdaniem swoje zadanie spełniają bardzo dobrze Fot. Radek Koleśnik Oficjalna prezentacja łóżek miała miejsce we wtorek. Rodzice z łóżek korzystają od kilku dni. Ich zdaniem swoje zadanie spełniają bardzo dobrze
Joanna Boroń

10 łóżek dla rodziców małych pacjentów przekazała Fundacja Ronalda McDonalda w ramach szerszej kampanii „Aby rodzina mogła być razem”. Nowe łóżka przydadzą się w tymczasowej lokalizacji pediatrii, która już w ten piątek przenosi się na czas remontu.

Alina Borucka, przedstawicielka restauracji MC Donalda i fundacji, cieszy się, że łóżka trafiły właśnie do koszalińskiego szpitala: - Ten projekt nazywa się „Aby rodzina mogła być razem”. Uważamy, że chore dziecko to po prostu cała chora rodzina. Trzeba wspierać chore dzieci i rodziców. Jako fundacja staramy się wyposażyć w łóżka szpitale w większych miastach, docieramy też do mniejszych ośrodków - zdradza nasza rozmówczyni.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.