Nie będzie parkowania ani nowych znaków na deptaku Bogusława

Czytaj dalej
Fot. Sebastian Wołosz
Marek Jaszczyński

Nie będzie parkowania ani nowych znaków na deptaku Bogusława

Marek Jaszczyński

Nie będzie strefy zamieszkania czy strefy ruchu. Niesfornych kierowców ma zatrzymać fizyczna blokada. To efekty spotkania dotyczącego Deptaku Bogusława.

O tym, że deptak stał się przyjazny dla aut została powiadomiona straż miejska. Szkopuł w tym, że auta stoją tam legalnie, bo nie ma organizacji ruchu zakazującej wjazdu w to miejsce. Tylko blokady stanowiły fizyczną barierę przed wjazdem. Do niedawna były opuszczone, bo jak się okazało były niszczone. Teraz od strony placu Zgody zostały zamontowane nowe blokady - jak uzyskaliśmy zapewnienie - wandaloodporne. Od strony placu Zamenhofa działa opuszczana blokada. Ostatnio odbyło się spotkanie przedstawicieli zarządcy, straży miejskiej, policji i Urzędu Miasta Szczecin.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.