[email protected]

Najpierw wyliczenie kosztów, potem głosowanie nad bezpłatnymi przejazdami

Gdzie może zawieźć bezpłatny autobus? Na wczorajszej sesji okazało się, że do wyborów. Fot. Krzysztof Piotrkowski Gdzie może zawieźć bezpłatny autobus? Na wczorajszej sesji okazało się, że do wyborów.
[email protected]

Robert Biedroń zdaniem słupskich radnych rozpoczął kampanię wyborczą. Nie chodzi tu o ostatnią deklarację dotyczącą ubiegania się o reelekcję, tylko o szumny i nic nie wnoszący projekt uchwały. Jak ten - co mocno podkreślano - dotyczący bezpłatnej komunikacji w mieście dla dzieci i młodzieży.

Hasło darmowej komunikacji dla dzieci i młodzieży pojawiło się na środowej sesji za sprawą radnego Andrzeja Obecnego z klubu Roberta Biedronia. Referował on projekt uchwały, w którym zwraca się do... Roberta Biedronia o wykonanie analiz i kosztorysów w tej materii. Jak mówiono w kuluarach, ten autorski projekt sporządzili urzędnicy i tak naprawdę narodził się około tygodnia przed sesją. Nic dziwnego, że inicjatywa wywołała zdziwienie. Jeszcze miesiąc temu, kiedy przyjmowano budżet na ten rok, nawet o tym nie wzmiankowano.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.