Najpierw testament, potem koncert

Najpierw testament, potem koncert

Warto zadbać o przyszłość swoją i najbliższych

W najbliższą niedzielę, 30 września, rusza Międzynarodowy Tydzień Pisania Testamentów. Będzie można dowiedzieć się nie tylko, jak napisać testament, ale przede wszystkim, dlaczego warto i należy to zrobić.

Darmowy wykład testamentowy i konsultacje z prawnikiem na temat prawa spadkowego odbędą się 4 października, w Urzędzie Miasta Łodzi w Małej Sali Obrad przy ul. Piotrkowskiej 104 w godz. 11 - 13.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Otwarte Forum, w ramach prowadzonej akcji edukacyjnej „Napisz Testament”. Każdy zainteresowany będzie mógł posłuchać prawników specjalizujących się w prawie spadkowym.

Po wykładach przewidziane są bezpłatne konsultacje prawne, w trakcie których będzie można zasięgnąć opinii prawnika w swojej indywidualnej sprawie spadkowej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane udziałem w wykładzie i konsultacjach proszone są o kontakt pod numerem telefonu 513-186-809.

Nieco więcej artystycznych wrażeń zapewni seniorom Łódzki Teatr Piosenki. Pod hasłem „Jesień z Łódzkim Teatrem Piosenki” będzie można uczestniczyć w cyklu widowisk i koncertów. Pierwsze już w następną sobotę, 6 października.

W Akademicki Ośrodku Inicjatyw Artystycznych odbędzie się bowiem „Osiecka filmowa”, widowisko muzyczne opowiadające o filmowym dorobku Agnieszki Osieckiej. Z kolei w Muzeum Miasta Łodzi 21 października zaplanowano muzyczną opowieść o Hance Ordonównie „Miłość ci nic nie wybaczy”. A na koncert z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości trzeba będzie iść znów do AOIA 3 listopada.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.