Nagrody? Czy może podział łupów? Komentarz Dziennika Łódzkiego

Czytaj dalej
Dariusz Gabryelski

Nagrody? Czy może podział łupów? Komentarz Dziennika Łódzkiego

Dariusz Gabryelski

Niedawno pisaliśmy o wysokości nagród jakie odebrali ministrowie rządu Beaty Szydło. Pani premier wydała na premie dla współpracowników 1,5 mln zł i przyznała je wszystkim ministrom.

W środę okazało się, że w równie hojny sposób potraktowała wojewodów i ich zastępców, którzy tak ja ministrowie od zawsze są wybierani z politycznego klucza, z tą różnicą, że reprezentują rząd w terenie.

Nagrody? Czy może podział łupów? Komentarz Dziennika Łódzkiego

Nie twierdzę, że nagrody niektórym pracownikom administracji rządowej się nie należały. Być może kilku urzędników pracowało dobrze i na sowitą premię zasłużyło. Ale kiedy tak duże nagrody, płacone oczywiście z publicznych pieniędzy, dostają wszyscy wysocy urzędnicy państwowi, to nie ma to już nic wspólnego z nagrodami za dobrą pracę. To jest bezczelny podział politycznych łupów.

Dariusz Gabryelski

Dziennikarstwem zajmuję się od 2002 roku. Pracę w tym zawodzie rozpocząłem w dziale sportowym „Życia Warszawy”. Po kilku latach wróciłem do Łodzi. Trafiłem wówczas do gazety „Echo miasta”, gdzie pisałem o inwestycjach, drogach i transporcie, komunikacji, sporcie oraz o problemach Łodzi i jej mieszkańców. Od 2008 roku jest redaktorem i wydawcą w „Dzienniku Łódzkim”.
Interesują mnie: polityka, inwestycje, problemy Łodzi i sport.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.