Małgorzata Klimczak

Nadużycia w prowadzeniu 13Muz. Gdzie były nieprawidłowości?

Nadużycia w prowadzeniu 13Muz. Gdzie były nieprawidłowości?
Małgorzata Klimczak

Wydział Kontroli i Audytu Wewnętrznego UM przeprowadził kontrolę w Domu Kultury 13Muz za lata 2015-2016. Kontrola wykazała szereg nieprawidłowości.

W wyniku kontroli stwierdzono m.in., że do końca 2016 roku ówczesny dyrektor niewłaściwie organizował pracę instytucji. Przez to księgowy wykonywał czynności, które nie były związane z zajmowanym stanowiskiem i nie miały związku z prowadzeniem rachunkowości instytucji.

Problemy pojawiły się także w finansach instytucji. Pod koniec roku zobowiązania przekraczały kwotę należności i były regulowane z pieniędzy przeznaczonych na działalność w następnym roku.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Klimczak

Zajmuję się szczecińską kulturą i edukacją, co często idzie w parze, a w zasadzie się łączy, bo kultura edukuje, a edukacja zazwyczaj wymaga kultury. Kultura to przez wielu dziedzina pomijana, ignorowana i stawiana na ostatnim miejscu, bo są rzeczy ważniejsze. Bo jest gospodarka, polityka, inwestycje. Za każdym razem, kiedy coś takiego słyszę, zastanawiam się, jak wyglądałby świat bez kultury. Dlatego staram się o nią walczyć i ja promować na łamach. Piszę o szczecińskich artystach, a tych, którzy tu wpadają na chwilę, pytam o to jak widzą Szczecin. Edukacja i kultura kształtują nas na całe życie. Bez edukacji i kultury nie ma dobrej gospodarki, polityki i dobrych inwestycji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.