Na Pogodnie wrze z powodu nowych znaków zakazu, które pomagają deweloperowi

Czytaj dalej
Marek Jaszczyński

Na Pogodnie wrze z powodu nowych znaków zakazu, które pomagają deweloperowi

Marek Jaszczyński

- Ustawianie zakazu zatrzymywania się na ulicy, na której jest osiem domów i ogródki działkowe to jest po prostu koszmar - mówi Włodzimierz Łyczywek, jeden z protestujących.

Zdaniem mieszkańców nowa organizacja ruchu, a więc wspomniane znaki zakazu i zdjęcie progu zwalniającego to ułatwienia dla dewelopera, który na końcu ulicy Kochanowskiego wznosi blok wielorodzinny. W maju przy skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego i ulicy Kochanowskiego w Szczecinie ruszyła budowa domu wielorodzinnego. Ma tu zamieszkać prawie 30 rodzin. Jednobryłowy, kilkupiętrowy budynek będzie się wyróżniał na tle poniemieckich domów jednorodzinnych.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.