Marzena Sutryk

Na osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie powstanie Biedronka?

Działka w sąsiedztwie KTBS została sprzedana w ubiegłym roku za ponad 5 mln złotych; teren jest przewidziany pod usługi komercyjne, może tu także stanąć Fot. Radek Koleśnik Działka w sąsiedztwie KTBS została sprzedana w ubiegłym roku za ponad 5 mln złotych; teren jest przewidziany pod usługi komercyjne, może tu także stanąć stacja paliw
Marzena Sutryk

Do koszalińskiego ratusza wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na budowę obiektu handlowo-usługowego. Wniosek złożyła spółka M. Serenity z Torunia.

Chodzi o działkę na osiedlu Unii Europejskiej. Działka, o której mowa, to ponad 3 hektary. Teren jest położony w bliskim sąsiedztwie osiedla Koszalińskiego Towarzystwa Budownictwa Społeczego przy ul. Holenderskiej oraz ul. Mazowieckiego (blisko wjazdu na osiedle Unii Europejskiej).

Spółka M. Serenity z Torunia, która przebiła cenę wywoławczą podczas przetargu i kupiła działkę w ubiegłym roku za 5,2 miliona złotych, zajmuje się m.in. obrotem nieruchomościami, ich wynajmem, zarządzaniem.

Pozostało jeszcze 58% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.