Tomasz Wersocki

Miss Polonia. Wielki finał z kandydatką z Chełmży. Jesica Walecka walczy o koronę

Jesica Walecka jest jedną z 20 dziewczyn, które jutrzejszego wieczoru powalczą o koronę najpiękniejszej Polki Jesica Walecka jest jedną z 20 dziewczyn, które jutrzejszego wieczoru powalczą o koronę najpiękniejszej Polki
Tomasz Wersocki

Jesica Walecka w maju zdobyła tytuł Miss Polonia Regionu Kujawsko-Pomorskiego. W sobotę powalczy o koronę najpiękniejszej w całej Polsce.

Miss Polonia jest jednym z najstarszych konkursów piękności na świecie. W ciągu 89 lat jego istnienia tytuł i koronę otrzymało aż 39 Polek.

Jedną z dziewczyn, która będzie rywalizować w sobotnim finale jest 19-letnia Jesica Walecka z podtoruńskiej Chełmży.

- Przygotowania do finału Miss Polonia trwają bardzo intensywnie. Codziennie mamy kilkugodzinne próby chodzenia, poruszania się na scenie czy w końcu przymiarki ubrań - wszystko musi pasować idealnie. W trakcie finału będzie można nas zobaczyć między innymi w strojach kąpielowych - mówi finalistka. - Oczywiście mamy też czas na relaks oraz korzystanie z udogodnień hotelu w Serocku.

Czas na studia aktorskie

Przypomnijmy, że w maju Jesica Walecka wygrała regionalną rywalizację organizowaną w centrum handlowym „Plaza”, zdobywając tym samym tytuł Miss Polonia Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Od tego momentu otrzymała kilka interesujących propozycji, ale na razie nie zdradza szczegółów. Jak sama twierdzi - ma nadzieję, że należycie je wykorzysta.

Pozostało jeszcze 49% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Wersocki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.