Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza - można poćwiczyć, można pobiegać

Czytaj dalej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza - można poćwiczyć, można pobiegać

Dziś, jutro i w niedzielę można wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi.

30 listopada, w hali sportowej przy ul. ks. Skorupki 21 odbędą się zajęcia dla seniorów. W godz. 10 - 11 będą to ćwiczenia ogólnousprawniające, natomiast w godz. 11 - 12.30 Wielka Lekcja WF-u.

Komu bliżej do ul. Małachowskiego, w godz. 12 - 13.50 może na gimnastykę wybrać się właśnie do tamtejszej hali sportowej (ul. Małachowskiego 7).

O godz. 14 przed halą spotkają się ci, którzy chcą pochodzić z kijkami w parku 3 Maja (druga grupa o godz. 15.30). Również o godz. 14 zaplanowano ćwiczenia wzmacniające na siłowni w hali sportowej przy ul. Skorupki 21.

1 grudnia, o godz. 9 w parku im. Piłsudskiego odbędzie się 336. parkrun, czyli bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu. Sobotni wieczór tez można spędzić aktywnie i rekreacyjnie.

O godz. 19.30 chętni pogimnastykują się w hali sportowej przy ul. Karpackiej 61 (gimnastyka sportowa dla rodzin), godzinę później w tym samym miejscu zaplanowano podobne zajęcia dla dorosłych. Na jedno i drugie trzeba się zapisać pod numerem telefonu (42) 250-70-14.

W niedzielę, 2 grudnia, gratkę dla siebie będą mieli wielbiciele biegania. O godz. 8 w parku 3 Maja ruszy Grand Prix City Trail.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.