Bogna Skarul

Międzyzdroje: Boją się, że wróci tu park rozrywki

Międzyzdroje: Boją się, że wróci tu park rozrywki
Bogna Skarul

Burmistrz zapowiada rozpoczęcie prac w przyszłym roku. Kontrowersyjny park rozrywki przy promenadzie zwinął się 31 sierpnia. We wrześniu na trawniku przy promenadzie miały się rozpocząć prace.

- Przed wakacjami przy promenadzie przy ul. Bohaterów Warszawy postawiono plac rozrywki dla dzieci - wspomina mieszkaniec Międzyzdrojów. - Choć mieszkańcy i turyści byli tą decyzją oburzeni, burmistrz zapewniał, że plac zabaw będzie tu działał tylko do 31 sierpnia, bo 1 września na tym terenie ma się rozpocząć budowa parku. Mówił, że pieniądze za dzierżawę na plac zabaw potrzebne mu są właśnie do tego przedsięwzięcia. Tymczasem mamy już listopad, a nic się w tym miejscu nie dzieje. Boję się, że zamiast zapowiadanego przez burmistrza zielonego parku będziemy mieli w kolejnym sezonie letnim kolejny park rozrywki i wesołe miasteczko.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogna Skarul

Zajmuję sie takimi tematami jak gospodarka morska, biznes, inwestycje, ale też pogoda. Ale tak naprawdę to piszę to co jest akurat tematem dnia. Jak zreszta większość dziennikarzy w regionalnych gazetach i portalach. Przyznam się jednak do tego, że moim ulubionym pytaniem i pytaniem jakie najczęściej zadaję jest "dlaczego". Bo interesuje mnie motywacja, powiązania, co z czego wynika i dlaczego ludzie tak a nie inaczej postępują.    

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.