Mecz Stoczni z Treflem ma się odbyć. Miasto odmawia pomocy, kibice nie wiedzą, kogo będą oglądać

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Szkocki/Polska Press
Maurycy Brzykcy

Mecz Stoczni z Treflem ma się odbyć. Miasto odmawia pomocy, kibice nie wiedzą, kogo będą oglądać

Maurycy Brzykcy

Czwartkowy mecz Stoczni Szczecin z Treflem Gdańsk nie jest zagrożony. W środę odbyła się tura rozmów, tym razem siatkarzy z władzami klubu i sponsora. Kibice zastanawiają się, czy warto wybrać się do hali Netto Arena i czy nie zastaną tam pustego parkietu.

Z pewnością nie o takiej promocji i szumie marzono w klubie. Miały być zwycięstwa, pełne trybuny i szturm na czołowe miejsca Plus Ligi. Tymczasem jest wstyd, ucieczka zawodników i brak komunikatów ze strony władz.

Rozmowy z nowymi partnerami, potencjalnymi sponsorami - nie przyniosły efektów. Stocznia mocno zalega z pensjami zawodnikom, a do tego zupełnie nie dopina budżetu na sezon. Obecnie szuka ratunku w każdym możliwym miejscu, a tego na horyzoncie nie widać.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maurycy Brzykcy

W portalu GS24.pl zajmuje się lokalnym i szczecińskim sportem już od 12 lat. Głównie tworzę materiały związane z piłką nożną, koszykówką oraz sportami walki. Piszę także o Pogoni Szczecin (przeprowadziłem ją z ekstraklasy do IV ligi i spowrotem do elity), Kingu Szczecin czy niższych ligach piłkarskich w naszym regionie. Nie unikam jednak także trochę mniej popularnych dyscyplin jak gimnastyka artystyczna czy szermierka. Moją coraz mniej ukrytą pasją jest poker, wciąż walczący o należne miejsce u nas w kraju.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.