Mateusz Rębecki: MMA to nie jest walka na śmierć i życie. To jest czysty sport

Czytaj dalej
Fot. FEN
Maurycy Brzykcy

Mateusz Rębecki: MMA to nie jest walka na śmierć i życie. To jest czysty sport

Maurycy Brzykcy

Mateusz Rębecki to kolejny znakomity zawodnik z klubu Berserker’s Team Szczecin. Popularny „Chińczyk” podbił już federację FEN, a marzą mu się występy za Oceanem, a dokładniej dla UFC.

Zacznijmy od początku. Na mistrza wyrastałeś w kuźni Berserker’s Team przy ul. Kolumba. Nie będzie ci brakować starej siedziby. Niedługo planujecie przeprowadzkę.

Jakiś sentyment na pewno pozostanie. Nie były to jednak spartańskie warunki, tu przy ul. Kolumba. Wcześniej trenowaliśmy w tzw. bunkrze i tam rzeczywiście można powiedzieć, że warunki były spartańskie. W zimę odpalaliśmy piecyk i nie mieliśmy nawet czym oddychać. Cały tlen był spalany. Na miejsce przy ul. Kolumba nie ma co narzekać, ale chcemy podnieść jakość treningów i standard.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maurycy Brzykcy

W portalu GS24.pl zajmuje się lokalnym i szczecińskim sportem już od 12 lat. Głównie tworzę materiały związane z piłką nożną, koszykówką oraz sportami walki. Piszę także o Pogoni Szczecin (przeprowadziłem ją z ekstraklasy do IV ligi i spowrotem do elity), Kingu Szczecin czy niższych ligach piłkarskich w naszym regionie. Nie unikam jednak także trochę mniej popularnych dyscyplin jak gimnastyka artystyczna czy szermierka. Moją coraz mniej ukrytą pasją jest poker, wciąż walczący o należne miejsce u nas w kraju.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.