MC, WOM

Lubelska prokuratura czeka na uzasadnienie w sprawie Gąsiorka. Chce apelacji

Lubelscy prokuratorzy sami przyznają, że sprawa zabójstwa szefa PZU jest zawiła i „wiekowa”. Nie zamierzają jednak odpuścić Fot. Dariusz Bloch Lubelscy prokuratorzy sami przyznają, że sprawa zabójstwa szefa PZU jest zawiła i „wiekowa”. Nie zamierzają jednak odpuścić
MC, WOM

6 grudnia mija termin, w którym bydgoski sąd miał przygotować pisemne uzasadnienie wyroku w sprawie zabójstwa dyrektora PZU w 1999 roku. Prokuratorzy z Lublina już zapowiadają apelację od wyroku uniewinniającego, m.in. biznesmena Tomasza Gąsiorka.

Wyrok, w którym Sąd Okręgowy w Bydgoszczy uniewinnił pięciu oskarżonych od zlecenia i zabójstwa Piotra Karpowicza, zapadł już w czerwcu. Od tamtego czasu śledczy Prokuratury Regionalnej w Lublinie czekają na pisemne uzasadnienie tego orzeczenia.

- Nie otrzymaliśmy jeszcze dokumentu. Oczekujemy na wpływ tego dokumentu i dopiero wtedy będą podejmowane konkretne decyzje.

Wyrok, w którym Sąd Okręgowy w Bydgoszczy uniewinnił pięciu oskarżonych od zlecenia i zabójstwa Piotra Karpowicza, zapadł już w czerwcu. Od tamtego czasu śledczy Prokuratury Regionalnej w Lublinie czekają na pisemne uzasadnienie tego orzeczenia. Więcej o sprawie przeczytasz w pełnej wersji materiału. 

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
MC, WOM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.