Marek Jaszczyński

„Labirynt” w Szczecinie zagrożony. Nie lubią tej sztuki?

Jeszcze w ubiegłym roku mówiło się o tym, że fontanna odzyska dawny blask. W tym roku jest mowa o rozbiórce Jeszcze w ubiegłym roku mówiło się o tym, że fontanna odzyska dawny blask. W tym roku jest mowa o rozbiórce
Marek Jaszczyński

Urzędnicy: - Odnowienie fontanny jest zbyt drogie Więc jest protest.

- Z uwagi na zbyt duże koszty odstąpiono od renowacji fontanny „Labirynt”. Miejsce to zostanie zagospodarowane zielenią ze strefą odpoczynku dla mieszkańców - wyjaśnia Andrzej Kus z Zakładu Usług Komunalnych. - Przygotowana jest wstępna koncepcja zagospodarowania terenu wraz z wizualizacją. Nie przewiduje ona pozostawienia w tym miejscu fontanny. Podkreślam - jest to tylko koncepcja, nad którą będziemy jeszcze pracowali. W budżecie Gminy Miasto Szczecin na 2018 rok jest zabezpieczone 221 355 zł na to zadanie.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.