Karsiborzanie doczekają się dróg. Ale jest nadzieja na coś więcej, czyli gaz

Czytaj dalej
Joanna Maraszek

Karsiborzanie doczekają się dróg. Ale jest nadzieja na coś więcej, czyli gaz

Joanna Maraszek

Władze miasta podpisały umowę na wykonanie dziewięciu ulic w Karsiborze. Drogi mają być gotowe w ciągu siedmiu miesięcy, a pierwsze prace rozpocząć się w ciągu trzech tygodni.

Sprawa dróg, a raczej ich braku w Karsiborze, w naszym periodyku pojawiała się często. Pisaliśmy o potrzebie ich powstania, negatywnych skutkach ich braku. Przeglądaliśmy się dokładnie przetargom na wykonanie dróg, a było ich aż sześć.

Do sześciu razy sztuka

W ubiegłym roku magistrat ogłosił trzy przetargi na wykonanie dróg w Karsiborze. Również trzy przetargi na te same inwestycje odbyły się w tym roku.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.