Joanna Maraszek

Kanadyjczycy szukają złóż gazu i ropy w Świnoujściu

Przytór jest miejscem, na terenie którego prawdopodobnie znajdują się złoża gazu ziemnego i ropy naftowej Przytór jest miejscem, na terenie którego prawdopodobnie znajdują się złoża gazu ziemnego i ropy naftowej
Joanna Maraszek

Czy geodeci znajdą coś na Pomorzu Zachodnim?

Od kilkunastu dni w Świnoujściu (w dzielnicy Przytór) prowadzone są badania geofizyczne, które mają potwierdzić obecność złóż ropy i gazu. Zasobami zainteresowała się kanadyjska firma Central European Petroleum Ltd.

Najpierw w Przytorze, dzielnicy Świnoujścia, położonej w zachodniej części wyspy Wolin, pojawili się geodeci znakujący żółtymi chorągwiami miejsca potencjalnych złóż. Później pojawiły się tajemnicze rurki wystające z ziemi.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Maraszek

Dziennikarka, prezenterka, operator kamery i montażysta. Z mediami związana od 2006 roku.  Początkowo wyłącznie z telewizją (najpierw regionalną, później ogólnopolską), od 2013 roku z prasą. W drodze zawodowej uczyłam się od praktykujących dziennikarzy, którzy mawiali, że dziennikarz, by rozumieć, co robi musi znać warsztat pracy od podszewki, a więc stanąć i przed kamerą i za nią. Tak też było.


What yoy pay attention to grows - pisał Deepak Chopra. Nic prostszego i bardziej prawdziwego, bo rzeczywiście to, na czym skupiamy uwagę rośnie. Warto więc skupiać uwagę na swoim otoczeniu, by rosło, a my razem z nim. Takim podejściem staram się kierować w codziennej pracy dziennikarza w moim rodzinnym mieście - Świnoujściu.


Poza pracą piszę i ilustruję bajki dla dzieci, maluję, gotuję z wielką pasją i pływam (w basenie wpław, po Bałtyku głównie na dziobie, rzadziej za sterem).

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.