Marek Jaszczyński

Jest umowa na wykonanie dokumentacji w ramach Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej

Wiele zapomnianych przystanków kolejowych zyska nowe życie w ramach Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.  Sieć SKM na starcie obejmie 40 przystank Wiele zapomnianych przystanków kolejowych zyska nowe życie w ramach Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Sieć SKM na starcie obejmie 40 przystanków
Marek Jaszczyński

Doszło już do podpisania umowy na projektowanie 24 z 40 przystanków węzłowych Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Zamówienie będzie realizować Biuro Projektów Budownictwa S.A. z Gdańska. Wyceniło swoje usługi na 2,6 miliona złotych.

Przypomnimy, że dwa biura z Gdańska złożyły oferty na projektowanie 24 z 40 przystanków węzłowych Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej. Na zadanie Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego przeznaczył kwotę 3,14 mln złotych brutto.

- Pierwszą złożyła firma Transprojekt Gdański Sp. z o.o. na kwotę 4,55 miliona złotych brutto - mówi Elżbiety Ostatek, zastępca dyrektora biura SSOM, przewodnicząca komisja. - Druga propozycja także pochodzi z Trójmiasta. Złożyło ją Biuro Projektów Budownictwa S.A. z Gdańska. Chcą zrealizować to zadanie za 2,6 miliona złotych brutto.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marek Jaszczyński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.