Marek Jaszczyński

Jest to obecnie jedyny taki wóz strażacki w Europie. Należy do strażaków z ZCH Police

Obecnie jednostka jest wyposażona w dziewięć wozów Fot. Przemysław Borowiecki Obecnie jednostka jest wyposażona w dziewięć wozów
Marek Jaszczyński

Wyjątkowy samochód został zakupiony dla Zakładowej Straży Pożarnej Grupy Azoty Police. Druhowie otrzymali również sztandar.

4 czerwca odbyły się uroczystości związane z nadaniem Zakładowej Straży Pożarnej Grupy Azoty Police sztandaru wraz z przekazaniem jednostce pożarniczego samochodu. Nowy samochód pożarniczy strażaków Grupy Azoty Police to auto austriackiej firmy Rosenbauer wyprodukowane na podwoziu volvo i wyposażone w 62 metrowy podnośnik. Jest to obecnie jedyny taki wóz strażacki w Europie.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.