Jest kolejny powód aby wybrać się do parku

Jest kolejny powód aby wybrać się do parku

Sobota z cheerleaderkami oraz malowanie żelazkiem

Jutro w ramach Parku Śniadaniowego odbywającego się w Parku Źródliska wystąpią cheerleaderki z Karolewa. Od godz. 10.00 do godz. 10. 10 panie zaprezentują się w dynamicznych układach z pomponami zaprezentują się Seniorki 60+ z filii Karolew.

Natomiast od godz. 10.15 do godz. 11.15 zaplanowano warsztaty enkaustyczne. Enkaustyka to technika malarska znana już w starożytności, a polegająca na stosowaniu farb w spoiwie z wosku pszczelego.

Farby nakłada się na podłoże w stanie płynnym za pomocą podgrzewanych metalowych łopatek. Dziś łopatki zastąpiono żelazkiem. Malowanie żelazkiem jest łatwe i nawet dla osób nieposiadających zdolności plastycznych.

Natomiast od godz. 10.30 do godz. 11 odbędą się warsztaty grupy cheereladers. Do wspólnego tańca zaproszą wszystkich chętnych Seniorki 60+ z Poleskiego Ośrodka Sztuki z filii Karolew. Po ich występie zapanowano 10 minutową przerwę, a następnie
drugą część pokazu grupy cheerleaders - w dynamicznych układach z pomponami zaprezentują się również Seniorki 60+ z filii Karolew.

Warto już zaplanować sobie przyszły weekend. W niedzielę 23 września zaplanowano piknik Powitanie Jesieni w Parku Julianowskim.

Od godz. 13 do godz. 18 zaplanowano pokazy tai chi, capoeiry, występy zespołów muzycznych, a od godz. 17 do godz. 18 koncert szantowy.

Na imprezę warto zabrać dzieci i wnuki, bo i dla nich atrakcji nie zabraknie. Szkółka piłkarska, zajęcia z łucznictwa, możliwość dokładnego obejrzenia od środka samochodów straży pożarnej, występy zespołów dziecięcych oraz warsztaty, od matematyki do plastyki. Na nudę nie będzie czasu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.