Marzena Sutryk

Jest chętny na remont samochodówki. Na elektronik przetarg od nowa

Firma Cardo z Koszalina złożyła ofertę na ZS 10 za 1,253 mln zł  - zostaną tu przeprowadzone prace remontowo-budowlane oraz doposażone zostaną praco Fot. Radek Koleśnik Firma Cardo z Koszalina złożyła ofertę na ZS 10 za 1,253 mln zł - zostaną tu przeprowadzone prace remontowo-budowlane oraz doposażone zostaną pracownie
Marzena Sutryk

Przetarg na remont w Zespole Szkół nr 10, czyli w samochodówce, wygrała firma Cardo. Tylko ona złożyła ofertę. Niestety, nikt nie stanął do przetargu na remont w elektroniku.

Firma Cardo z Koszalina złożyła ofertę na ZS 10 za 1,253 mln zł (kosztorys opiewał na 1,167 mln zł). Przypomnijmy, do koszalińskich szkół zawodowych trafiło kolejne 3,32 mln zł z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na realizację projektu z zakresu dostosowania szkolnictwa zawodowego do potrzeb rynku pracy.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.