Jelena Blagojević, siatkarka Developresu Rzeszów: Każda chwila z tą drużyną jest przepiękna

Czytaj dalej
Łukasz Pado

Łukasz Pado

- Nasze marzenia to wygrywanie i zdobywanie medali - mówi Jelena Blagojević, kapitan Developresu Rzeszów. Jej zespół doznał pierwszej porażki w tym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet, ulegając przed własną publicznością Chemikowi Police 0:3.

Wydawało się, że pod wodzą trenera Stephane’a Antigi nie przegracie. Stało się, Chemik Police okazał się lepszy...
Żadna z nas nie powiedziała, że wygramy wszystkie mecze, że ogramy Chemika do zera w każdym secie. Tak samo jak one grały źle w meczach z Legionovią czy Bydgoszczą, tak i nam się przydarzył gorszy dzień. W siatkówce dwie, trzy rzeczy i wszystko się zmienia. Prawda, 0:3 źle wygląda, ale myślę, że w pierwszym i trzecim secie mieliśmy swoje szanse, żeby odwrócić wynik. Zabrakło nam jednak mądrości, cierpliwości w grze, żeby skończyć precyzyjnie atak, oprócz tego kilka łatwych piłek wpadło w nasze boisko. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo, oni wygrali, a my musimy wyciągnąć z tego meczu lekcję.

- Dziękuję kibicom. Nigdzie w Polsce nie ma tak, żeby przychodziło cztery tysiące ludzi na mecz siatkówki kobiet, tylko w Rzeszowie - mówi Jelena Blagojević.