Inauguracja rozgrywek w hokeju na trawie

Czytaj dalej
Redakcja

Redakcja

W sobotę w Gąsawie i w niedzielę w Rogowie rozegrane zostaną turnieje eliminacyjnej halowych mistrzostw Polski mężczyzn.

GĄSAWA
Sobota: Pomorzanin - LKS Gąsawa (12.30), Stella - AZS PP (13.40), Warta - Pomorzanin (14.50), LKS - Stella (16), AZS PP - Warta (17.10).
ROGOWO
Niedziela: Grunwald - LKS Rogowo (10.30), AZS AWF - Bałagany (11.40), Start - Grunwald (12.50), LKS - AZS AWF (14), Bałagany - Start (15.10).

Przed rokiem zwyciężył Grunwald Poznań, który w finale wygrał z Pomorzaninem Toruń 5:4. W meczu o brąz LKS Gąsawa pokonał LKS Rogowo 9:4.

W tym sezonie zespoły podzielono na dwie grupy. W gr. A znalazły się LKS Rogowo, Grunwald, AZS AWF Poznań, Bałagany Łubianka i Start Gniezno. W gr. B zagrają LKS Gą-sawa, Pomorzanin, AZS Politechnika Poznańska, Warta Poznań i Stella Gniezno. Każdy zespół w trakcie czterech turniejów rozegra po dwa mecze z każdym z przeciwników. Zwycięzcy grup bezpośrednio awansują do najlepszej czwórki. Drużyny z drugich i trzecich powalczą w barażach o dwa pozostałe miejsca w finałach.

Seniorki LKS Rogowo rywalizować będą w dwóch turniejach eliminacyjnych: 13 grudnia (we własnej hali) i 9 stycznia w Tarnowskich Górach.

Rywalkami będą Hokej-Start Brzeziny, AZS PP, ZSMS Poznań i Ósemka Tarnowskie G. Finał zaplanowano na 16 stycznia.