Marek Jaszczyński

IKEA ciągle nas kusi inwestycjami, ale konkretów nie podaje. Historia planów sięga 5 lat wstecz

IKEA ciągle nas kusi inwestycjami, ale konkretów nie podaje. Historia planów sięga 5 lat wstecz
Marek Jaszczyński

Czy znana szwedzka sieć zainwestuje w naszym regionie? Na razie jej przedstawiciele nie podają konkretów. Sklep Ikea miał powstać na terenie gminy Kołbaskowo, tuż u wrót Szczecina.

Były już wielkie plany i wizualizacje. A tymczasem budowa szczecińskiej Ikei wciąż pozostaje tylko w marzeniach wielu mieszkańców naszego regionu.

I nie prędko to ma się zmienić. Tak wynika z rozmów z przedstawicielami firmy. Chociaż zostaje cień nadziei.

- Ikea chce się rozwijać w Polsce i otwierać nowe sklepy, również w województwie zachodniopomorskim, np. w Szczecinie lub jego okolicach. Na ten moment nie ma decyzji na temat konkretnej lokalizacji ani terminu rozpoczęcia budowy, o wszystkich inwestycjach będziemy informować na bieżąco - odpowiada na pytanie o inwestycje w Zachodniopomorskiem Paulina Nesteruk z biura prasowego Ikea Retail w Polsce.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.