Grzegorz Schetyna: - PiS chce centralizacji władz lokalnych

Czytaj dalej
Fot. Adam Guz
Jakub Keller

Grzegorz Schetyna: - PiS chce centralizacji władz lokalnych

Jakub Keller

- Przyśpieszamy. Zwiększymy intensywność spotkań na szczeblach lokalnych - zapowiedział Schetyna. Wczoraj „gabinet cieni” PO obradował w Grudziądzu.

Platforma Obywatelska coraz bardziej intensywnie przygotowuje się do nadchodzących wyborów samorządowych. Wczoraj parlamentarzyści tej partii odwiedzili ponad 20 miast w naszym województwie. W Gru-dziądzu obradował „gabinet cieni” PO.

- Chcemy być w pełni gotowi na ostatnim etapie kampanii wyborczej - Grzegorz Schetyna mówił w Grudziądzu. Podkreślał, jak ważne dla partii są wybory na szczeblu lokalnym.

„Bolszewickie odbieranie samorządom autonomii”

- Wybory samorządowe rozpoczną długi cykl wyborczy. Dla nas jednak najważniejszymi wyborami będą właśnie te - samorządowe - powiedział Schetyna. W ostrych słowach krytykował Prawo i Sprawiedliwość.

- Działania PiS-u dążą do centralizowania władz samorządowych oraz do bolszewickiego zabierania samorządom ich niezależności i autonomii - powiedział Grzegorz Schetyna.

Co jeszcze mówił Grzegorz Schetyna podczas spotkania w Grudziądzu? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Keller

Ciekawy świata dziennikarz. Słucham ludzi. Nie odmawiam pomocy i kiedy tylko mogę, interweniuję w imieniu Czytelników. Bo dziennikarstwo traktuję jako misję. Najbardziej pisać lubię o miejskich inwestycjach, edukacji, polityce i sporach, gdzie słowo występuje przeciwko słowu. Przyglądam się działaniom władzy oraz pracy służb mundurowych. Staram się być też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i relacjonuje wszystko co zobaczę tam i usłyszę. Służbowo spotkać mnie można w Świeciu i Grudziądzu. Prywatnie fan żużla i koszykówki, w którą grywam hobbystycznie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.