Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer poparli prezydenta Koszalina

Czytaj dalej
Fot. Marzena Sutryk
Marzena Sutryk

Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer poparli prezydenta Koszalina

Marzena Sutryk

Wczoraj do Koszalina przyjechali Grzegorz Schetyna, lider Platformy Obywatelskiej oraz Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej. Oboje - w ramach porozumienia o Koalicji Obywatelskiej - poparli Piotra Jedlińskiego, obecnego włodarza miasta, który ponownie zawalczy o fotel prezydenta Koszalina.

Liderzy PO i Nowoczesnej objechali w czwartek Pomorze Zachodnie. Rozpoczęli od konwencji przedwyborczej w Szczecinie, stamtąd pojechali do Kołobrzegu, a następnie do Koszalina.

- Idziemy wspólnie do wyborów do sejmiku. Zaprezentowaliśmy sześciu wspólnych kandydatów na prezydentów i burmistrzów zachodniopomorskich miast - zaczęliśmy od Szczecina, dziś jest Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Białogard, Darłowo.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.