Grzegorz Drążek

Gmina Marianowo: muszą jeździć drogą, która od dawna nadaje się do generalnego remontu

Mieszkańcy dołączyli do petycji zdjęcia, które najlepiej obrazują sytuację na drodze w Sulinie. Widać na nich, w jakim jest ona stanie Mieszkańcy dołączyli do petycji zdjęcia, które najlepiej obrazują sytuację na drodze w Sulinie. Widać na nich, w jakim jest ona stanie
Grzegorz Drążek

Do stargardzkiego starostwa trafiła petycja mieszkańców gminy Marianowo. Prawie 300 osób podpisało się pod apelem o remont drogi powiatowej. Ludzie czekają na to latami.

Chodzi o drogę powiatową numer 1735Z na odcinku biegnącym przez Sulino.

- To droga powiatowa, która łączy dwie drogi krajowe: numer 10 i 20 - wyjaśniają mieszkańcy podstargardzkich miejscowości. - Mimo że jej stan jest fatalny, to powiat stargardzki nie robi nic, żeby doprowadzić do konkretnego remontu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Drążek

Interesuje mnie wszystko to, co dzieje się w Stargardzie. Dlaczego? Bo stąd jestem i tutaj pracuję. Jestem dziennikarzem Głosu Szczecińskiego od roku 2001 i od początku pracuję w redakcji w Stargardzie. Publikuję na portalach internetowych stargard.naszemiasto.pl i GS24.pl. Pomagam czytelnikom rozwiązać ich problemy, opisuję codzienne wydarzenia z miasta, relacjonuję mecze koszykarzy Spójni Stargard, bywam na wydarzeniach kulturalnych, przygotowuję też bardzo lubiane przez czytelników archiwalne galerie zdjęć Stargardu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.