Girlanda z jajek na święta

Czytaj dalej
Liliana Bogusiak-Jóźwiak

Girlanda z jajek na święta

Liliana Bogusiak-Jóźwiak

Niektóre łodzianki myślą już o świętach. - Większość klientek na razie kupuje produkty, które same będą dekorować - mówi Ewa Balińska ze sklepu przy al. Mickiewicza. - Np. my mamy w ofercie różnej wielkości jaja z akrylu, MDF-u oraz styropianu.

Panie zdobią je techniką decoupage lub lakierują.
Klientki pytają również o elementy, z których samodzielnie mogą wykonać wielkanocne stroiki, od naturalnej wielkości kurczaczków z żółtego puchu, po bazie, świece i pisanki.

Hitem zaś jest wodoszczelne oświetlenie do wazonów. Kosztujące 30 złotych kryształki umieszcza się na dnie wazonu, a włącza pilotem. W zależności od upodobań mogą świecić jasnym światłem lub mrugać, jak na dyskotece i być wykorzystywane jako lampka.

Spośród dekoracji przygotowanych przez artystów popularnością cieszą się m.in. girlandy z pisanek łaązonych koralikami, które można powiesić na ścianie, firance lub ułożyć na świątecznym stole. Są również malowane lakierem gigantyczne pisanki, które można ustawić np. na komodzie oraz szklane bombki w kształcie jajek ubrane w koronkowe dekoracje.

- Wiele klientek kupuje gałązki wierzby mandżurskiej aby udekorować je ptaszkami, motylkami lub zawiesić na nich niewielkie pisanki - dodaje Ewa Balińska.

Liliana Bogusiak-Jóźwiak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.