Gabinet Kosmetologiczny DamaRose

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Gabinet Kosmetologiczny DamaRose

Materiał informacyjny

Gabinet Kosmetologiczny DamaRose to idealne i unikatowe miejsce stworzone z myślą o Twoim zdrowym i promiennym wyglądzie.

Jest autorskim pomysłem kosmetolog Karoliny Kiwilsza, która współpracuje z wieloma specjalistami m.in. dietetykiem i psychodietetykiem Nataszą Niczyporuk https://dietetyk-natasza.pl/. U nas zadbasz o Swoją urodę, dzięki najnowszym metodom stosowanym w kosmetologii w połączeniu z profesjonalną dietetyką.

Wyróżniamy się holistycznym podejściem do każdego pacjenta. Staramy się zbadać i rozwiązać dany problem z każdej strony, ustalając jak najbardziej spersonalizowany plan zabiegowy i żywieniowy. To wszystko dla osiągnięcia jak najlepszych efektów z jednoczesną dbałością o Twoje zdrowie.

U nas skorzystasz z szerokiego wachlarzu usług:

Karolina Kiwilsza jest dyplomowanym kosmetologiem. Stawia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, wpływających na jakość usług. Dzięki wszechstronnej wiedzy ustala spersonalizowany plan zabiegowy i pielęgnacyjny w warunkach domowych do potrzeb pacjenta i jego skóry. Przede wszystkim skupia się na dogłębnej analizie całego organizmu, a nie tylko skóry.

Konsultacja kosmetologiczna to klucz do skutecznego uzyskania zdrowego i pięknego wyglądu. Współpracując ze specjalistami jeszcze bardziej pomaga swoim pacjentom osiągnąć zamierzony efekt lub wspomagać leczenie danych chorób czy dolegliwości.

Łącząc siły z profesjonalnym dietetykiem i psychodietykiem Nataszą Niczyporuk dbają również o zdrowie pacjentów. Szczególnie w terapiach wyszczuplających czy przeciwtrądzikowych dieta ma ogromne znaczenie. Doradca żywieniowy Natasza w swojej praktyce skupia się na tym, by pacjenta skutecznie przeprowadzić przez proces zmiany nawyków żywieniowych.

Pracuje w oparciu o indywidualne potrzeby a jadłospisy układane są z uwzględnieniem preferencji żywieniowych pacjenta i składają się z prostych i szybkich dań zawierających produkty sezonowe.

Oferuje wsparcie żywieniowe w zakresie:

W trosce o zdrowy i nieskazitelny wygląd!
Nie czekaj i skorzystaj z ich usługGabinet Kosmetologiczny Damarose Karolina Kiwilsza

ul. Staszica 14,
Zgorzelec

Tel: 517 743 631

www.gabinet-damarose.pl

https://booksy.com/pl-pl/103087_gabinet-kosmetologiczny-damarose_salon-kosmetyczny_15587_zgorzelecPoradnia Dietetyczna Natasza Niczyporuk

ul. Daszyńskiego 12,
Bogatynia

Tel: 505 465 508

www.dietetyk-natasza.pl
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.