Fyrtel Wilda

Czytaj dalej

Fyrtel Wilda

Fyrtel Wilda to nowoczesny, 7-kondygnacyjny obiekt mieszkaniowy powstający w samym sercu poznańskiej Wildy, u zbiegu ulic Sikorskiego i 28 Czerwca 1956 r. W Fyrtlu znajdować się będzie 66 wygodnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 29 do 103 m2, idealnych dla osób, które szukają komfortu, ale nie chcą rezygnować z udogodnień, jakie daje mieszkanie w centrum miasta. Ceny mieszkań zaczynają się już od 6900 zł brutto. Na parterze przewidziano miejsce na 5 obszernych lokali handlowo-usługowych.

Fasada Fyrtla Wilda, nawiązująca kształtem do tradycyjnej architektury dzielnicy, zaprojektowana została przez pracownię architektoniczną CDF Architekci prowadzoną przez Karola Fiedora, laureata licznych krajowych i międzynarodowych nagród branżowych. Na budynek składa się 6 pięter naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemnej hali garażowej. Dach zostanie pokryty powierzchnią umożliwiającą sadzenie roślin – tzw. zielonym dachem. Kameralny dziedziniec budynku również zostanie obsadzony roślinami.

Wilda stanowi jeden z ważnych ośrodków poznańskiego życia kulturalnego i towarzyskiego. W bezpośredniej okolicy budynku znajdują się lokale usługowe, popularne restauracje i kawiarnie, urzędy, przystanki tramwajowe i autobusowe, dworzec PKP i PKS, sklepy, galerie handlowe i wszystkie inne miejsca, których bliskość może okazać się przydatna na co dzień i nie tylko. Niedługi spacer wystarczy, aby dotrzeć do okolicznego parku, a nawet na plażę miejską na brzegu Warty. Wszystko to sprawia, że lokalizacja kamienicy z pewnością okaże się idealna dla osób i firm, które pragną być w centrum: centrum miasta i centrum wydarzeń. A to z kolei oznacza, że zakup mieszkania lub lokalu w Fyrtlu Wilda może okazać się znakomitą inwestycją.

Oddanie budynku do użytku planowane jest na drugą połowę 2020 roku.
Więcej szczegółów na stronie: http://www.fyrtelwilda.pl/

Odwiedź Biuro Sprzedaży przy ul. Przemysłowej 53 w Poznaniu

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
sobota 9.00-13.00

Zadzwoń +48 605 25 88 88 lub napisz [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.