Fundacja Kreatywnej Edukacji

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Niepubliczne Przedszkole Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji

Fundacja Kreatywnej Edukacji

Materiał informacyjny Niepubliczne Przedszkole Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji

Zapraszamy serdecznie do placówek Fundacji Kreatywnej Edukacji. Oprócz szkoły prowadzimy Niepubliczne Przedszkole Perpetuum Mobile, a najmłodszymi dziećmi zajmują się Opiekunowie Dzienni. Obie placówki mieszczą się obecnie przy ulicy Chopina 28 w Bydgoszczy, a od września 2022 otworzymy nowe miejsce przy ulicy Mińskiej 15.Traktujemy dziecko jako partnera, a naszą misją jest stanie na straży naturalnego, pełnego, harmonijnego rozwoju dziecka jako osoby. Jest to możliwe jedynie w atmosferze szacunku do dziecka jako osoby. Każde dziecko traktujemy indywidualnie oraz jesteśmy otwarci na różne rodzaje edukacji, w tym naturalnie realizowaną w wieku żłobkowym i przedszkolnym - edukacją nieformalną.

Fundacja Kreatywnej Edukacji

Pielęgnujemy założenia bliskościowe, które pomagają nam pracować na relacjach i budować trwałe więzi z dzieckiem. Uczymy najmłodszych przede wszystkim samodzielności, dajemy możliwość obcowania z przyrodą, eksplorujemy przestrzeń naszego ogrodu z sadem, hamakami, naturalnymi wzniesieniami, a w sprzyjających warunkach pogodowych wędrujemy po mieście i okolicach. Aby podejść wszechstronnie do każdego, jesteśmy otwarci na inicjatywy językowe (każdy uczy się dwóch języków obcych), muzyczne (dzieci uczestniczą w zajęciach muzycznych wg teorii uczenia się muzyki prof. Edwina E. Gordona, a przedszkolaki uczą się gry na instrumentach strunowych, smyczkowych i perkusyjnych), plastyczne czy sportowe. Oferujemy dzieciom udział w zajęciach specjalistycznych, takich jak logopedia, integracja sensoryczna i techniki relaksacyjne.

Fundacja Kreatywnej Edukacji

Dla dzieci gotują najlepsi: polecamy dietę zwykłą, wegetariańską lub specjalistyczną. Macie Państwo do wyboru: trzy posiłki lub sam obiad.

Czerwony Kapturek

W celu umówienia spotkania i wizyty w placówkach prosimy o kontakt telefoniczny: +48602466347 lub mailowy [email protected]

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:

www.fundacjakreatywnejedukacji.org

Kanał na youtubie: Fundacja Kreatywnej Edukacji Facebook: https://www.facebook.com/FundacjaKreatywnejEdukacji

Placówki prowadzi Fundacja Kreatywnej Edukacji. Fundacja zajmuje się działalnością koncertową, szkoleniową i wydawniczą, a także strażniczą i promującą formy partycypacji społecznej. Jest członkiem Lokalnej Grupy Działania “Dwie Rzeki”, Sieci NGO oraz Kujawsko-Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Fundacja Kreatywnej Edukacji otrzymała certyfikat “Organizacja Sprawdzona”, który jest przyznawany przez Kapitułę powołaną przez Kujawsko-Pomorską Federację Organizacji Pozarządowych, w skład której wchodzą przedstawiciele sektora pozarządowego oraz publicznego i biznesu.

Fundacja od 2017 roku jest Organizacją Pożytku Publicznego KRS 0000257799

Kot w Butach

Siedziba Fundacji Kreatywnej Edukacji
ul. Kordeckiego 16/1 85-225
Bydgoszcz tel. +48 602 466 347
KRS 0000257799
Fundacja Kreatywnej Edukacji jest Organizacją Pożytku Publicznego
www.fundacjakreatywnejedukacji.org
[email protected]

Materiał informacyjny Niepubliczne Przedszkole Perpetuum Mobile Fundacji Kreatywnej Edukacji

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.