Marek Jaszczyński

Ewakuacja w Policach. ZDiTM nie cofnie kar za jazdę bez biletu

Ewakuacja w Policach. ZDiTM nie cofnie kar za jazdę bez biletu
Marek Jaszczyński

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego nie zamierza anulować kar za jazdę bez biletu, ale jak mówią urzędnicy każdy przypadek będzie traktowany indywidualnie, a wszelkie podniesione w dokumentach kwestie wyjaśnione.

- Nasze stanowisko się nie zmieniło. Gmina Police dostała odpowiedź podobną do tej, którą udzieliłam „Głosowi Szczecińskiemu” - poinformowała nas Hanna Pieczyńska, rzecznik ZDiTM.

O co chodzi? W niedzielę, 9 grudnia w Policach była przeprowadzona ewakuacja mieszkańców z powodu akcji unieszkodliwiania bomby lotniczej. Kursowały bezpłatne autobusy, oznaczone jako ewakuacyjne, a obok nich jeździły autobusy liniowe, na których obowiązywały bilety. Niektórzy myśleli, że przejazd wszystkimi liniami jest darmowy.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.