Marzena Sutryk

Eurowybory za pasem. PiS podało gorące nazwiska

To jeszcze nie czas kampanii, ale podsumować mijającą kadencję zawsze można... Jak widać na ulicach Koszalina - korzysta z tej możliwości eurodeputowany Fot. Radek Koleśnik To jeszcze nie czas kampanii, ale podsumować mijającą kadencję zawsze można... Jak widać na ulicach Koszalina - korzysta z tej możliwości eurodeputowany Bogusław Liberadzki
Marzena Sutryk

To już pewne. W naszym okręgu z listy PiS do Parlamentu Europejskiego „jedynką” będzie Joachim Brudziński, który dziś jest ministrem spraw wewnętrznych i administracji. Europoseł Czesław Hoc z Kołobrzegu, który obecnie zasiada w europarlamencie, spadł na 2. miejsce. W poprzednich wyborach to właśnie on był lokomotywą na liście PiS w naszym okręgu.

- Absolutnie nie jestem rozczarowany - zapewnia Czesław Hoc, eurodeputowany z Kołobrzegu. - Kształt list, kolejność, to wynik głęboko przemyślanej i dopracowanej strategii działania, mówię zarówno o naszym okręgu, jak i o naszych listach w całym kraju. To będą bardzo silne listy, mocne nazwiska - dodaje polityk.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.