Małgorzata Oberlan

Dwa okrutne mordy i kobieta z zarzutami. Mordy w Kopaninie i przy ul. Czarlińskiego należą do najokrutniejszych zbrodni XXI wieku w powiecie

Aarkadiusz K. i Dawid P. usłyszeli zarzut zabójstwa Tatiany W. ze szczególnym okrucieństwem. Magdalena K. - utrudniania śledztwa. W toku postępowania Fot. Policja Aarkadiusz K. i Dawid P. usłyszeli zarzut zabójstwa Tatiany W. ze szczególnym okrucieństwem. Magdalena K. - utrudniania śledztwa. W toku postępowania okazało się, że 13 lat temu mogła brać udział w mordzie...Małgorzata Oberlan

Toruniance Magdalenie K. prokuratura zarzuciła właśnie współudział w mordzie jej narzeczonego w Kopaninie (gm. Lubicz), w 2005 r.

42-letnia Magdalena K. jest jedną z trzech osób aresztowanych w związku ze zbrodnią przy ul. Czarlińskiego. W grudniu 2017 roku zamordowano tu Tatianę W. Obcięto jej palce sekatorem, zadano kilkadziesiąt ciosów nożem i zawinięto w dywan.

- Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem postawiliśmy recydywistom: Arkadiuszowi K. i Dawidowi P. Magdalenie K. natomiast zarzucamy utrudnianie śledztwa poprzez niszczenie dowodów (ubrań sprawców, gdy przyszli do niej po mordzie). W toku śledztwa zebraliśmy materiał dowodowy, który pozwolił nam teraz postawić Magdalenie K. dodatkowy zarzut - współudziału w zabójstwie mężczyzny w Kopaninie w 2005 r. (art. 148 par. 1 kk). Zamordowany tam Zygmunt K. był jej konkubentem - mówi prokurator Bartosz Wieczorek, zastępca szefa Prokuratury Rejonowej Toruń Centrum Zachód.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Oberlan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.