Mariusz Parkitny

Dużo pytań o szczeciński aquapark. Cena budowy wciąż zagadką

Fabryka Wody ma być nowoczesnym następcą nieistniejącego już kąpieliska Gontynka Fabryka Wody ma być nowoczesnym następcą nieistniejącego już kąpieliska Gontynka
Mariusz Parkitny

Już czwarty raz zostaje przesunięty termin składania ofert na budowę Fabryki Wody. Powodem - według organizatorów - duże zainteresowanie ze strony potencjalnych wykonawców i duża liczba pytań o szczegóły.

Początkowo wykonawcę parku wodnego mieliśmy poznać pod koniec ubiegłego roku. Potem terminy kilkakrotnie przesuwano. Ostatni był w połowie marca. Teraz składanie ofert przedłużono do 29 marca.

- Blisko 650 pytań i odpowiedzi, 10 modyfikacji Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, 172 nowe załączniki do dokumentacji - to dotychczasowy bilans postępowania przetargowego. Z uwagi na tak dużą objętość zmian w dokumentacji oraz na prośby ze strony potencjalnych oferentów, podjęto decyzję o przedłużeniu terminu na składanie ofert - wyjaśnia Piotr Zieliński, rzecznik miejskiej spółki Fabryka Wody, spółki odpowiedzialnej za powstanie obiektu o tej samej nazwie.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.