Marek Jaszczyński

Długo nie cieszyli się wolnością po napadzie na stację benzynową. Wpadli w centrum Szczecina

Długo nie cieszyli się wolnością po napadzie na stację benzynową. Wpadli w centrum Szczecina
Marek Jaszczyński

Policjanci zatrzymali cztery osoby podejrzane o napad na stację paliw. Są podejrzani o rozbój z użyciem broni na jednej ze stacji.

Do zdarzenia doszło 10 stycznia o godzinie 1.15 na stacji paliw w Przęsocinie. Do budynku stacji wtargnęło dwóch mężczyzn w kominiarkach.

- Przedmiotem przypominającym broń palną sterroryzowali sprzedawcę i zażądali kasetki z pieniędzmi. Po otrzymaniu kasetki napastnicy wybiegli z budynku i wsiedli do forda, w którym czekał na nich mężczyzna z kobietą - relacjonuje sierżant sztabowy Katarzyna Leśnicka z polickiej komendy.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marek Jaszczyński

Witam! Dziennikarzem jestem kilkanaście lat. Karierę zaczynałem w "Gazecie Poznańskiej". W GS24.pl i "Głosie Szczecińskim" zajmuję się bieżącymi sprawami Szczecina i regionu, a szczególnie komunikacją miejską. Piszę o historii i o wojsku. W moim kręgu zainteresowań są również Police. Przygotowuję materiały o bieżących wydarzeniach z gmin wchodzących w skład powiatu polickiego. Wszystkie te informacje można znaleźć na stronie www.police.naszemiasto.pl. W wolnym czasie - a z tym jest różnie - uwielbiam ruch na świeżym powietrzu, a gdy czas na to pozwoli to lubię zagrać w gry strategiczne.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.