Diasfera Łódzka

Czytaj dalej

Diasfera Łódzka

Spośród wielu zalet Diasfery Łódzkiej na pierwszym miejscu wymienić należy lokalizację. Położona na nowo powstałej, wciąż jeszcze nienazwanej drodze miejskiej łączącej ulice Targową i Kilińskiego, inwestycja znajduje się w samym sercu łódzkiego śródmieścia. A to nie tylko ułatwia codzienne funkcjonowanie, usuwając konieczność długich, męczących dojazdów, ale też oferuje wiele interesujących możliwości spędzania wolnego czasu.

W bezpośrednim pobliżu Diasfery znajdują się liczne miejskie atrakcje, takie jak ośrodek kulinarno-kulturalny Off Piotrkowska, centrum handlowe Galeria Łódzka, park Źródliska z palmiarnią i piękny zabytkowy kompleks Księży Młyn. Na pewno docenią to osoby, które lubią dynamikę i energię miejskiego życia, ale chciałyby też mieć miejsce, do którego można udać się na spokojny, relaksujący spacer.

Diasfera to nie tylko dobra lokalizacja: to także 184 mieszkania o powierzchni od 25 do 81 m2, 82 miejsca postojowe w parkingu podziemnym, zamykana rowerownia i komórki lokatorskie – a to wszystko już w I etapie budowy. Nowoczesna fasada budynku stanowi nawiązanie do tradycyjnej, kamienicznej zabudowy Łodzi.

Zakończenie I etapu budowy planowane jest na połowę 2020 roku.

Więcej informacji

Biuro Sprzedaży (tuż przy inwestycji):
ul. Kilińskiego 138, Łódź

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9.00 – 17.00
sobota 9.00-13.00

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie:
+48 605 505 995,
[email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.