Anna Pawelczyk

Cisza i bliskość natury. Na wakacje zamiast hotelu, agroturystyka i siedlisko

Siedlisko Sobibór powstało w miejscu starej zagrody. Dziś ośrodek nie opodal Włodawy proponuje wypoczynek dla całych rodzin, atrakcje sportowe jak spływ Siedlisko Sobibór powstało w miejscu starej zagrody. Dziś ośrodek nie opodal Włodawy proponuje wypoczynek dla całych rodzin, atrakcje sportowe jak spływ kajakami rzeką Bug a także strefę spa
Anna Pawelczyk

Chociaż do końca kanikuły pozostały niecałe trzy tygodnie to nie wszyscy mieli jeszcze okazję wziąć urlop i wyjechać z rodziną na wypoczynek. Na wakacje “last minute’, niewymagające wielkiej logistyki i dalekich wyjazdów polecamy rodzime województwo z ofertą pobytu w agroturystykach i siedliskach.

- Lubelska agroturystyka liczy kilkaset gospodarstw, które z roku na rok coraz bardziej rozwijają swoje oferty. O tym, że Lubelszczyzna jest dostrzegana w skali Polski świadczą liczne konkursy takie jak “Na Wsi Najlepiej”, gdzie agroturystyki właśnie z naszego regionu zajmują pierwsze miejsca na podium. Uważam, że to właśnie w takich miejscach, nawiązujących do wiejskich tradycji, tkwi ogromny potencjał naszego regionu - podkreśla Wiesław Czerniec, prezes Lubelskiego Związku Stowarzyszeń Agroturystycznych.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Pawelczyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.