Oskar Masternak

Ciężarówki rozjeżdżają krawężniki i trawnik. Mieszkańcy proszą o pomoc

Aby dostarczyć towar do marketu, kierowcy łamią kilka przepisów drogowych. Przejeżdżają przez podwójną linię oraz wjeżdżają na teren, gdzie obowiązuje Aby dostarczyć towar do marketu, kierowcy łamią kilka przepisów drogowych. Przejeżdżają przez podwójną linię oraz wjeżdżają na teren, gdzie obowiązuje zakaz poruszania się ciężkich pojazdów
Oskar Masternak

Mieszkańcy domów przy ulicy Maciejkowej skarżą się na kierowców dostarczających towar do pobliskiej Biedronki. Ci, mimo ograniczenia wjazdu pojazdom powyżej 10 ton, rozjeżdżając wjazd i parking.

Ulica Maciejkowa znajduje się na Warszewie. Wspólnota mieszkaniowa to zaledwie dwa budynki wielorodzinne, w sumie mieszka tutaj 80 rodzin. Wspólnota jest też właścicielem parkingu położonego równolegle, wzdłuż ulicy Podbórzańskiej. To właśnie ten parking stał się problemem mieszkańców.

- Sam parking, jak i ciągi komunikacyjne, zbudowane są pod samochody osobowe, a nie ciężarowe - komentują mieszkańcy. - Tymczasem wjeżdżają tu TIR-y o wadze do 40 ton, droga się zapada, krawężniki pękają, zieleń jest zniszczona - tłumaczą.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Oskar Masternak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.