Budżet obywatelski. Inowrocławianie zdecydują na co wydać 720 tysięcy złotych

Czytaj dalej
Fot. Dominik Fijałkowski
Dominik Fijałkowski

Budżet obywatelski. Inowrocławianie zdecydują na co wydać 720 tysięcy złotych

Dominik Fijałkowski

Inowrocławianie wskażą najciekawsze inwestycje i inicjatywy, które zostaną zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego w 2019 roku. Zrobią to uczestnicząc w głosowaniu, które rozpocznie się 17 września.

- Trwa druga edycja Inowrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy mogą już zapoznać się ze szczegółami projektów zgłoszonych dla poszczególnych osiedli. Znajdą je na stronie ratusza www.bo.inowroclaw.pl - usłyszeliśmy w urzędzie miasta.

Przypomnijmy, że 10 maja br. upłynął termin składania propozycji społecznych inicjatyw, które warte byłyby realizacji w przyszłym roku. Do ratusza wpłynęło aż 39 projektów, których szacunkowa wartość wyniosła 2,27 mln zł. Tymczasem pula pieniędzy do wydania na ich realizację, to 720 tys. zł.

Jakie propozycje złożyli inowrocławianie do budżetu obywatelskiego? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.