Jakub Roszkowski

BG Production docelowo ma tu zatrudnić 400 osób. Duńczycy zaczynają zamrażać ryby w Białogardzie

Dla duńsko-polskiej firmy BG Productions białogardzka spółka Invest-Park wybudowała specjalne hale przemysłowe Fot. Fot. invest park białogard Dla duńsko-polskiej firmy BG Productions białogardzka spółka Invest-Park wybudowała specjalne hale przemysłowe
Jakub Roszkowski

Nawet 400 osób ma tu znaleźć pracę w ciągu kolejnych miesięcy. Na dziś zaplanowany został dzień otwartych drzwi w firmie. Bo duńsko-polska BG Productions wciąż szuka ludzi. Na razie uruchomiła najnowocześniejszą w regionie zamrażalnię.

Poszukiwani są pracownicy produkcji w przetwórstwie ryb, operatorzy maszyn, mechanicy, elektrycy maszyn, kontrolerzy jakości oraz pracownicy magazynu. Praca czeka w firmie branży rybnej, z ogromnym doświadczeniem nie tylko w Polsce, ale także w Danii. Bo to duńsko - polska spółka, która od siedmiu lat działa już w Wieniotowie koło Ustronia Morskiego, ale właśnie przenosi część swojej produkcji do Białogardu.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.