Bezpłatne spotkania ze specjalistami. Do dyspozycji będą m.in. dermatolog i gastrolog

Bezpłatne spotkania ze specjalistami. Do dyspozycji będą m.in. dermatolog i  gastrolog

Miejskie Centrum Medyczne zaprasza seniorów na dalszy ciąg bezpłatnych konsultacji specjalistycznych. Najbliższe, pod hasłem „Jesienne spacery dla zdrowia i urody”, odbędą się w sobotę, 17 listopada, w godz. 9 - 16 w przychodni przy ul. Leczniczej 6.

Będzie można spotkać się z dermatologiem, rehabilitantem, neurologiem oraz dietetykiem. Konieczne są wcześniejsze zapisy pod numerem (42) 256-51-11 oraz w dniu wydarzenia w godz. 9 - 10.

Trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty oraz, w miarę możliwości, wyniki ostatnich badań. W programie konsultacji będą także warsztaty nordic walking w parku otaczającym przychodnię (w godz. 10 - 11), dotyczące pielęgnacji cery jesienią oraz mierników satysfakcji pacjenta w szpitalu. Chętni będą mogli poddać się badaniu słuchu.

Z kolei 24 listopada w tej samej przychodni i w tym samych godzinach odbędą się konsultacje „Chwila dla zdrowia”. Do dyspozycji pacjentów będą dermatolog, gastrolog, endokrynolog oraz dietetyk.

Tak, jak przy poprzednich, na konsultacje trzeba się zapisać pod numerem (42) 256-51-11 lub w dniu wydarzenia w godz. 9 - 10.

W opisie konsultacji znajdziemy też badanie poziomu cukru i cholesterolu, ważenie, mierzenie, obliczanie BMI i badanie hemoglobiny glikowanej.

W ramach warsztatów odbędą się takie o leczeniu stopy cukrzycowej, o diecie i suplementacji dla diabetyków, o pielęgnacji cery jesienią, o radzeniu sobie z obniżonym nastrojem oraz stresem.

Będzie też można skonsultować się z kosmetologiem.

Zadanie pn. „Miejskie Centra Medyczne zapraszają pacjentów na konsultacje specjalistyczne i inne działania prozdrowotne i profilaktyczne” jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.