Areszt dla mężczyzny, który pobił 1,5-letnią córkę

Czytaj dalej
mp

Areszt dla mężczyzny, który pobił 1,5-letnią córkę

mp

Decyzję podjął przed południem sąd rejonowy w Gryfinie.

Nie oszczędzał ani żony, ani córki

Dwa miesiące aresztu dla mężczyzny, który miał pobić swoją 1,5 roczną córkę. Prokuratura ma też dowody, że znęcał się nad żon.

Decyzja o tymczasowym aresztowaniu Krystiana R. zapadła wczoraj przed południem przed Sądem Rejonowym w Goleniowie. Jest nieprawomocna.

- Jest podejrzany o dokonanie przestępstwa polegającego na tym, że w swoim miejscu zamieszkania znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną wyzywając ją wulgarnymi słowami oraz popychał ją i szarpał, a także w okresie od dnia 26 do dnia 27 sierpnia 2017 r. spowodował obrażenia ciała małoletniej córki na okres powyżej 7 dni - wyjaśnia prokurator Joanna Biranowska-Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podejrzany od dłuższego czasu znęcał się nad żoną. W weekend córka była pod jego opieką.

Matka dziecka po powrocie do mieszkania zauważyła u córki obrażenia. Pojechała z nią do lekarza. Życie dziecka nie jest zagrożone, ale rany są na tyle poważne, że prokuratura postawiła podejrzanemu zarzut uszkodzenia ciała.

Przy okazji tej sprawy kobieta zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach z Krystianem R. Za znęcanie i pobicie dziecka grozi mu do 5 lat więzienia.

Nie wiadomo, czy mężczyzna przyznał do winy.

mp

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.