Arena Apartments

Czytaj dalej

Arena Apartments

Inwestycja Arena Apartments na poznańskim Grunwaldzie to nowoczesny, 6-kondygnacyjny budynek wolnostojący z dwupoziomowymi apartamentami na I piętrze, garażem podziemnym i lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Zlokalizowany jest przy ulicach Wyspiańskiego i Wojskowej, tuż przy kompleksie City Park i Parku Kasprowicza z halą sportowo-widowiskową Arena. W skład inwestycji wchodzi 16 apartamentów, spośród których obecnie wolny pozostały tylko jeden o powierzchni 94 m2.

Parter budynku to 12 lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni 1300 m2, przeznaczonych na wynajem lub na sprzedaż. Istnieje możliwość podziału każdego na mniejsze lokale użytkowe, o różnej wielkości, albo połączenia dwóch lub więcej lokali.

Nowoczesna bryła budynku przyciąga wzrok swoim nietypowym, geometrycznym kształtem. Innowacyjny projekt znajduje odzwierciedlenie również w rozwiązaniach wykończeniowych i przestrzeniach samych apartamentów.

Lokalizacja Arena Apartments pozwala na wygodne korzystanie z pobliskich obiektów sportowo-widowiskowych oraz kompleksów handlowych, szkół, szpitala i licznych punktów usługowych. Położenie budynku zapewnia szybką komunikację z centrum oraz pozostałymi dzielnicami Poznania i łatwy dostęp do sieci autostradowej prowadzącej poza granice miasta, a także do lotniska i dworców PKP i PKS.

Budynek został oddany do użytku.

Więcej na www.arenaapartments.pl

Biuro sprzedaży Arena Apartments
ul. Grunwaldzka 52, Poznań

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00

Zadzwoń +48 605 25 88 88 lub napisz [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.