Aktywna Bydgoszcz - dobry start nowej bydgoskiej aplikacji sportowej

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalkowski
Sławomir Bobbe

Aktywna Bydgoszcz - dobry start nowej bydgoskiej aplikacji sportowej

Sławomir Bobbe

Dobry start nowej bydgoskiej aplikacji sportowej. Osiedlowa rywalizacja rozkręca się na dobre, a partnerów programu systematycznie przybywa. Prawie 12 tysięcy kilometrów przejechali już rywalizujący rowerzyści, ponad 1400 dołożyli też nasi biegacze.

- W ciągu 3 tygodni od premiery aplikacji ponad 1400 osób zainstalowało na swoich smartfonach mobilną aplikację Aktywna Bydgoszcz. Aplikacja od samego początku była tworzona z myślą o osobach aktywnych i to Wy ją właśnie teraz tworzycie - nie kryje zadowolenia fan page Aktywnej Bydgoszczy na Facebooku.

Aplikacja „Aktywna Bydgoszcz” to narzędzie, które przyda się każdemu, kto uprawia sport czy czynnie wypoczywa. Czego można się dowiedzieć dzięki aplikacji? Ile zapłaciło za nią miasto? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.